ویژگی جدید المنتور: انیمیشن هاور، سرعت و رابط کاربری رو تغییر بدید

توی این مقاله از آی آر المنتور میخواهیم تا با ویژگی های جدید المنتور یعنی، انیمیشن هاور، سرعت و رابط کاربری آشنا بشیم و به همین ویژگی هایی که امروز معرفی خواهیم کرد میتوانید صفحات و سایت های خودتون رو حرفه ای تر کنید پس حتما در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

پرسرعت ترین صفحه ساز دنیا!

یکی از مهمترین مزایای استفاده از Elementor ، که تیم سازنده از زمان راه اندازی آن به آن میبالد، این است که Elementor سریعترین صفحه ساز در جهان است و با سرعت بسیار بالا میتوانید از ویژگی های آن استفاده کنید. در مقاله های بعدی میخواهیم تا افزونه المنتور رو با سایر رقبا مقایسه کنیم.

هر چه قدر هم از هاست های پرسرعت و حرفه ای استفاده کنید سرعت بسیار زیاد در صفحه سازی رو تجربه میکنید و سعی کنید البته توصیه میشه که در خرید هاست دقت کنید چون تاثیر بسیار زیادی توی کسب و کارتون خواهد داشت. چون ما در این مقاله نمیخواهیم از بحث خارج شویم ولی تجربه این رو میگه که به این بخش بسیار دقت کنید.

انیمیشن Hover (زمان رفتن موس روی عنصر) را به وردپرس اضافه کنید

هفته گذشته ویژگی Animations را معرفی کردیم که به شما امکان می داد از بین 37 انیمیشن مختلف انتخاب کنید و آنها را برای ابزارک ها و عناصر صفحه خود تنظیم کنید. این امر به شما امکان می دهد به راحتی و بدون کدنویسی یا استفاده از افزونه های خارجی ، انیمیشن را به وردپرس اضافه کنید.

انیمیشن های هوور
افزودن هاور انیمیشن در المنتور

امروز ما ویژگی Hover Animations (انیمیشن های هاور موس) را معرفی می کنیم ، که شامل 27 افکت مختلف انیمیشن هاور است که می توانید انتخاب کنید. انیمیشن های Hover حتی از انیمیشن های ورودی مفید نیز هستند ، زیرا آنها باعث می شوند کل سایت وردپرس شما تعامل بیشتری داشته باشد ، هر بار که کاربر از یک عنصر خاص استفاده کند.

اندازه پانل تنظیمات را کنترل کنید

تفاوت زیادی بین زمان کشیدن و رها کردن ابزارکها بر روی صفحه ، و زمان تنظیم تنظیمات ویجت یا نوشتن متن در ویرایشگر متن وجود دارد. در حالت اول شما واقعاً نیازی به فضای پنل ندارید و در حالت دوم می خواهید این صفحه به اندازه کافی گسترده باشد ، بنابراین ویرایش آن راحت است.

یعنی میتوانید پنل تنظیمات رو کنترل کنید منظور از کنترل هم این است که میتونید هم بزرگ و کوچیک کنید و هم میتوانید کلا پنهانش کنید و پیشنمای صفحه ای که طراحی کردید رو مشاهده کنید.

تغییر ندازه پنل
تغییر ندازه پنل تنظیمات المنتور

به دلیل این تفاوت ، ما امکان بزرگنمایی یا باریک کردن صفحه را برای شما معرفی میکنیم ، به شما این امکان را می دهیم که منطقه محتوا گسترده تر شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که سمت پنل ، بالای یا پایین پیکان پیش نمایش را بگیرید و آن را به سمت چپ و راست بکشید.

 جمع بندی

در ویژگی هایی که به افزونه المنتور اضافه شده میتوانید از انیمیشن های هاور موس استفاده کنید، منظور از انیمیشن هاور همون افکتی هست که وقتی موس روی المان ها میره چه انیمیشنی برای کاربر نمایش بده که این مورد در تمامی سایت ها استفاده می شود. همچنین اگر میخواهید از یک صفحه ساز پر سرعت استفاده کنید توصیه ما این است که از المنتور استفاده کنید چون بهترین افزونه و پرسرعت ترین صفحه ساز در جهان است.

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید