اولش میخواید یکم در رابطه با افزونه المنتور براتون بگم؟ کلا واسه همین اینجاییم! در وحله اول شما باید در باره افزونه Elementor واقعیت هایی رو بدانید تا در انتخاب خودتون شکی نداشته باشید، چون واقعا لازمه که یک صفحه ساز قدرتمند رو توی وردپرستون نصب کنید.

واقیت هایی در مورد المنتور | Elementor

اولش باید شما یک صفحه ساز در وردپرس نصب کنید تا بتونید هم قالب هاتون رو و هم صفحات و لندینگ پیج هاس کسب و کارتون رو طراحی کنید اما کدوم صفحه ساز؟!

المنتور آخرین افزونه صفحه ساز وردپرس هستش که برنامه نویسی و آماده سازی شده است و هم دارای نسخه رایگان و هم دارای نسخه پرو یا پریمیوم هست که در مخزن وردپرس نسخه رایگان موجود است و براحتی میتوانید با نسخه رایگان سایت ها و صفحات زیبایی رو طراحی کنید.

المنتور پرو
بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس در سال 2020

اما المنتور پرو دارای عناصر و ابزارک های بیشتری هست و امکانات زیادی نیز دارد، ولی دقت داشته باشید که حتما نسخه رایگان و نسخه پرو رو تهیه کنید تا محدودیتی در طراحی ها نداشته باشد و توصیه ما هم این است که از بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس یعنی المنتور پرو که محبوب ترین افزونه صفحه ساز هم هست. پس مطمعنا بهترین انتخاب است.

درباره آی آر المنتور هم بدانید

وب سایت آی آر المنتور در تاریخ 11 اسفند سال 98 راه اندازی شد و هدف از طراحی این سایت هم این بود که بتوانید مرجعی بسیار معتبر و حرفه ای و همچنین کامل رو برای علاقه مندان به طراحی سایت با افزونه المنتور راه اندازی کنیم که سعی داریم در آینده مطالب رایگان با ویدئوی آموزشی بسیار خوبی رو ارائه بدیم تا همه بتوانند بدون کدنویسی، طراحی سایت رو شروع کنند.

سعی میکنیم تمامی مقالات و فیلم های آموزشی که میخواهیم در آی آر المنتور قرار بدیم تماما رایگان باشند تا هزینه های زیادی رو برای خرید دوره های آموزش المنتور و طراحی سایت بدون کدنویسی پرداخت نکنید.